top of page

Agility - začátečníci

 

NOVÝ KURZ ZAČNE V DUBNU.

ZASLANÉ PŘIHLÁŠKY EVIDUJEME A PŘED OTEVŘENÍM KURZU VÁS BUDEME KONTAKTOVAT.

Základní informace o kurzu: 
3x 10 lekcí 90 min
cena 3 x 1500 Kč za kurz, 150Kč za 1 trénink

první lekce zdarma
přesný termín  se domlouvá na úvodní schůzce (obvykle víkendy)
po absolvování kurzu se můžete stát členy našeho sdružení


Instruktoři: ZDE

 

 
Co potřebujete na první lekci?
     

        skutečný zájem o trénink
     

        vodu pro sebe i pro psa (včetně misky)

     

        nestahovací vodítko a obojek

 

        odměny pro psa (drobné pamlsky, oblíbenou hračku apod.)
     

        veterinární průkaz s platným očkováním
 

 

Nejčastější otázky:
Je úvodní schůzka povinná? Ano, účast na úvodní schůzce (před začátkem kurzu) je povinná, na ní prověříme ověření ovladatelnosti Vašeho pejska a budou předány základní informace ke kurzům.


Musí být pes vycvičený? Je důležité, aby Váš pes zvládnul již dříve základní výchovu (povely ke mně, sedni, zůstaň), abychom se rovnou mohli vrhnout na překážky a nenaháněli Vašeho miláčka po okolí, až ho vypustíte z vodítka.

Co když má můj pes problémy s agresivitou? Kurzy agility nejsou určeny jako socializační pro problémové psy, cvičí se ve skupinách, psi se pohybují bez vodítek, a není tedy možné, aby se účastnili výrazně agresivní jedinci, kteří by ohrožovali bezpečnost ostatních. Navštivte raději kurzy poslušnosti a event. se domluvte na individuálním výcviku. Jakmile budete mít svého psa zvládnutého, rádi se s Vámi podělíme i o krásy agility.  

V jakém věku může pes začít? Doporučujeme začínat v momentě, kdy už pes neroste. Do té doby se dají dělat pouze průpravná cvičení. Ideální pro malé psy je 12. měsíc, pro velké psy 12. – 13.měsíc ALE je to velmi individuální! 
   

Může začít i starý pes? Začít můžete kdykoli, jsou temperamentní desetiletí psi, kteří agility milují. Každopádně se intenzita cvičení přizpůsobuje vždy kondici psa.
   
Jak často a kdy se trénuje? Protože se snažíme vyjít vstříc všem, termíny a intenzita tréninků se domlouvá individuálně. Pro začátečníky je vhodný trénink jednou týdně, nebo minimálně jednou za 14 dní.
   

Přihláška

Chcete-li se přihlásit, věnujte prosím chvíli času vyplnění údajů níže.

O jaký kurz máte zájem?
bottom of page